SP-106 ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Cel i program studiów

Celem studiów jest przygotowanie profesjonalnej kadry w zakresie Human Resources (HR),która będzie z pasją i zaangażowaniem realizowała zadania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach, poprzez:

• wykształcenie umiejętności aktywnego, samodzielnego i kreatywnego zarządzania personelem – kultury organizacji
  • nabycie wiedzy na temat nowoczesnych technik i metod oddziaływania na zatrudnionych
  • nabycie wiadomości i umiejętności w zakresie zarządzania potencjałem intelektualnym i czasem
  • projektowanie działań w zakresie rekrutacji
  • wymiana doświadczeń w zakresie diagnozy potrzeb szkoleniowych
  • zdobycie wiedzy w zakresie: budowy modeli kompetencyjnych – badań kompetencji pracowników, wpływu HR na budowanie wizerunku firmy czy rozwiązywania konfliktów.
Uczestnicy

Studia są skierowane do osób profesjonalnie zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi: dyrektorów i kierowników chcących wzmocnić politykę zatrudnienia w przedsiębiorstwie, menedżerów wyższego szczebla oraz innych pracowników, poszukujących wiedzy i narzędzi pozwalających poprawiać efektywność pracy, a także dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę o obszar zarządzania zasobami ludzkimi.

Kwalifikacje absolwentów

Absolwent studiów zdobędzie wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania procesem pozyskiwania, wyboru, motywowania i oceny pracowników. Zaznajomi się również z zasadami negocjacji, budowania i kierowania zespołami ludzkimi, prawem pracy oraz aspektami etyki i psychologii w działaniach Human Resources Management (HRM).

KOSZT

1.400 zł za semestr

WYMAGANE DOKUMENTY
  1. Podanie do Rektora